گروه فنی هومانت

گروه فنی هومانت در زمینه شبکه و فیبر نوری ، دوربین مدار بسته، سانترال و مراکز تلفنی تحت شبکه ارائه خدمات میده و با داشتن سابقه موفق در اتمام پروژه های متعدد، تلاش میکنه تا اعتماد شما عزیزان را بدست بیاره. تیم فنی هومانت رو گروهی از جوان های با انگیزه و مجرب تشکیل دادن که با توکل به خدا سعی دارن ایجاد اشتغال و کار آفرینی کنن .

فروش تجهیزات فیبر نوری FTTH و شبکه و ارائه خدمات مرتبط مانند راه اندازی و نصب شبکه فیبرنوری از مهمترین و اصلی ترین فعالیتهای گروه فنی هومانت است. دستگاه OLT، مودم فیبر نوری (ONT)، سوئیچ شبکه، روتر و اکسس پوینت، سرور و فایروال، دوربین مدار بسته، تلفن و سانترال تحت شبکه (ویپ VoIP) و … به قیمت مناسب در هومانت به فروش میرسه. همچنین تجهیزات پسیو شبکه مثل پچ کورد، پیگتیل، باکس و پریز فیبر نوری (ATB, OTO, Outlet, FAT, …)، مفصل فیبر نوری، کابل دراپ FTTH و انواع کابل فیبرنوری و شبکه، رک و متعلقات در این فروشگاه به فروش میرسه.

هومانت فقط یه فروشگاه آنلاین نیست، تلاش می کنیم اطلاعات خوبی از محصولات فیبر نوری FTTH و تجهیزات شبکه درست کنیم. دوست داریم که وقتی محصولات سایت دیدن می کنید، هم از اطلاعات محصول هم از قیمت های به روز  با خبر باشید . اگر هم خوشتون اومد راحت بتونی همینجا خرید کنی و لذت ببری، ما هم در سریع ترین زمان براتون میفرستیم.

در ضمن خوشحال میشیم از اینجا نظر یا پیشنهادتون رو برامون ارسال کنید .